O mnie

Prezes zarządu czy właścicielka biznesu zazwyczaj bardzo uważnie słucha swojego dyrektora finansowego. Czy równie uważnie słucha dyrektora HR? Czy zaprasza go w ogóle do stołu?

Moja misja

Pomagam zrozumieć i uwolnić biznesową wartość zawartą w dobrze zaplanowanej kulturze organizacyjnej i strategii HR (potrzebujesz jej, nawet jeżeli nie posiadasz jeszcze działu HR).

Wspieram profesjonalistów w zajmowaniu miejsca przy stole Zarządu i budowaniu silnej pozycji w organizacji, poprzez wyposażanie ich w wiedzę i narzędzia.

Szkolę z umiejętności, które posiada każdy strategiczny konsultant. Każdy pracownik organizacji może, a nawet powinien, takim konsultantem zostać w swoim obszarze odpowiedzialności.

Dlaczego?

Firmy zazwyczaj bardzo rygorystycznie zarządzają swoimi finansami. Analizują i planują przychody i koszty, zwroty z inwestycji, dumnie publikują wyniki finansowe, awansują i promują tych managerów, którzy osiągają najlepsze wyniki.

Jak to możliwe, że w większości przypadków nie podchodzą równie rygorystycznie do swojego drugiego najważniejszego zasobu – ludzi? Czy to przypadek, że firmy, które są najchętniej naśladowane ze względu na swoje sukcesy rynkowe, są również znane z bardzo silnych kultur organizacyjnych? Te firmy, o których pracownicy mówią, że są „świetnymi miejscami pracy” wykazują lepsze wyniki finansowe, niż pozostałe firmy.

Zrozumienie wartości, jaką może przynieść dobrze zaplanowana strategia HR i dlaczego CHRO są równie ważni jak CFO, może być kluczowe dla rozwoju biznesu.

Kim jestem?

Nazywam się Sylwia Zabielska, jestem ekspertem, konsultantem i szkoleniowcem w tematach biznesowych i HRowych. Moje specjalności to problem-solving, zarządzanie zmianą postaw pracowników, komunikacja z zarządem, strategia HR i kultura organizacyjna. 

W ciągu mojej kariery kolejno zajmowałam się:

– Marketingiem dla AmRest (Pizza Hut)

– Uczyłam się problem-solvingu doradzając wielkim globalnym graczom w tematach sprzedaży i marketingu jako konsultant McKinsey&Company

– Wewnątrz McKinsey&Company zmieniłam karierę i zaczęłam doradzać liderom swoich branż w tematach strategii HRowych i kultury organizacyjnej

– Obecnie pomagam łączyć tematy ludzkie i biznesowe w wiodącym Polskim software-housie – Objectivity

Mieliście szansę posłuchać mnie w ramach szkoleń i wykładów na Wyższej Szkole Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, kolejnych edycji konferencji szkoleniowej „Trenferencja” czy spotkań wrocławskiej społeczności Employer Brandingowej „EB Masters”

Zapraszam do kontaktu na LinkedIn.